Kepenk Servisi

Kepenk servisi, kepenk kullanan mekanlar için oldukça önemli bir hizmettir. Kepenkler mağaza, dükkan, fabrika gibi alanlarda güvenliğin sağlanması için kapı görevi görmektedir. Kapı görevi yanında büyük bir güvenlik işlevine sahip olmaktadır. Mekanlarda giriş çıkış yerlerinde kullanılan kepenkler farklı model ve maddelerden üretilmektedir.

Kepenk sistemlerinin birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en büyüğü kullanıldığı alanda güvenlik konforunu en üst seviyeye taşımasıdır. Kepenkler, büyük kapı ihtiyacı duyulan alanlarda kullanılmaktadır. Normal bir kapı yerine kepenk kullanılması fiyat açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Bu önemli sistem bazı durumlarda servis ihtiyacı duyabilmektedir. Aşınma, yıpranma ya da darbe durumlarında kepenkleriniz eskisi gibi çalışmayabilir. Bu durumlarda kepenk servisi ihtiyacınız olan tamir işlemlerini çok kısa bir süre içerisinde yerine getirmektedir.

Kepenk Servisi

Otomatik Kepenk Servisi

Kepenk servisi, kepenk tamiri alanında uzman ekiplerden oluşmaktadır. Alanında en iyisi olan kepenk ustaları otomatik ya da manuel fark etmeden bütün kepenkleri onarabilmektedir. Otomatik kepenk servisi kepenklerin hangi aksamında arıza olduğunu belirler. Daha sonra tamir gerektiren parça en iyi şekilde onarılmaktadır. Kepenklerin daha uzun ömürlü kullanılabilmesi için bakım ve onarım şart olmaktadır. Eğer kepenklerinizi uzun yıllardır kullanıyorsanız ve herhangi bir arıza yoksa bile bakım yapılması şart olmaktadır. Bakım yapılan kepenkler çok daha uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır. Böylece bakım ve onarım yapılan kepenklerin ömrü uzamaktadır.

Kepenk Arıza

Kepenklerin arıza durumunda kepenk servisi en kısa sürede arızaları onarmaktadır. Birçok alanda kullanılan kepenklerde zaman zaman arıza durumları görülebilir. Arızalanmış kepenk sistemleri işlevini yerine getiremez. Güvenlik ihtiyacınızı ise en az seviyeye indirir. Bu nedenle kepenk sistemlerinde arıza görülmesi durumunda tamir edilmesi şart olmaktadır.

Kepenk servisi ihtiyacınız doğrultusunda yerinde keşif yaparak sorunu kısa sürede belirlemektedir. Sorun belirlendikten sonra kısa süre içerisinde bakım ve onarım işlemleri gerçekleşmektedir. Kepenkler uzun ömrü desteklemek adına kaliteli ve sağlam bir şekilde üretilmektedir. Ancak uzun süre kullanım sonucunda arıza göstermesi çok normaldir. Kepenk arıza servislerinin kısa sürede onarımı ile kepenkleriniz ilk günkü kalitesine geri döner.

Ücretsiz Soru Sor!

Diğer yazılarımıza göz attınız mı?