Sultangazi Kepenk Tamiri

Sultangazi otomatik kepenk tamiri firması olarak İstanbul da uzun yıllardan beri profesyonel hizmet vermekteyiz. Hizmetimizi ise 7/24 kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kepenk sistemlerinde oluşabilecek herhangi bir arızada günün her saatinde bizi arayarak hizmet talep etmeniz mümkündür.

Kepenk sistemleri günümüzde birçok alanda kullanılan teknolojik aletlerden biri olmaktadır. Fabrika, depo, cafe veya ofis gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Kepenklerin ana kullanım amacı güvenlik olsa da birçok zaman da çevresel koşullardan alanı korumak olmaktadır. Kepenk sisteminden istenilen bu verimi almak için ise mutlaka düzenli aralıklarla Sultangazi otomatik kepenk bakımı yaptırılması gerekmektedir.

Genellikle birçok kepenk kullanıcısı arızanın ne zaman çıktığını fark etmemektedir. Bu da arızaların giderek büyümesine ve sistemin diğer alanlarına da zarar vermesine neden olmaktadır. Ancak herhangi bir farklılık fark edilir edilmez Sultangazi otomatik kepenk servisi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Peki bu arızalar nedir?

  • Kepenk sistemi çalışırken motordan farklı seslerin gelmesi,
  • Alıcı kartında kesintilerin yaşanması,
  • Kepenk aksesuarlarının açılıp kapanırken ses çıkarması veya eşit bir şekilde çalışmaması,
  • Kepenk aksesuarlarında kırılmalar, çatlamalar ve yıpranmalar meydana gelmesi.

Sultangazi Kepenk Servisi

Arızaların profesyonel kişiler tarafından tamiratının yapımı oldukça önemlidir. Şişli kepenk tamiri firması olarak bizler çok uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz de en iyilerinden oluşmaktadır.

Kepenk tamir hizmeti alacak birçok kişinin aklına ilk gelen sorulardan biri Sultangazi otomatik kepenk tamiri fiyatları olmaktadır. Fiyatlar belirlenirken kepenk incelemesi ve arıza tespit çalışması yapılmaktadır. Ancak bu işlem tamamlandıktan sonra net bir fiyat bilgisi vermek mümkün olmaktadır.

Ümraniye kepenk tamiri işlemlerinde fiyatı etkileyen ilk unsurlardan biri arıza nedeni olmaktadır. Kepenk sisteminin bozulmasında bazen bakımsızlık neden olmakta ve temizleme işlemi ile kısa bir sürede çözülmektedir. Bazen ise motorda arızalar çıkmakta ve parça değiştirme işlemi yapılmaktadır. Yapılacak işleme göre de bundan dolayı fiyatlar değişmektedir.

Sultangazi otomatik kepenk fiyatları değiştiren diğer etkenler ise kepenk büyüklüğü, kepenk ana maddesi, kepenk çalışma sistemi ve kepenk tamirat işlemlerindeki hizmet süresi olmaktadır. Bu detaylara bakılarak ustalar tarafından fiyatlar belirlenmektedir.