Otomatik Cam Kapı Tamiri

Otomatik cam kapı sistemleri kullanımı oldukça yaygındır. Otomatik cam kapılar, kapı üzerinde bulunan fotoselli sistemi ile hareket eder. Fotosel sistemi cisimleri algılayarak kapıya hareket direnci vermektedir. Birçok alanda sıklıkla karşılaşılan bu kapı modeli kullanımı oldukça popülerdir. Otomatik cam kapı sistemleri paslanmaz çelik ya da krom çerçeveli olarak üretilmektedir. Kolay geçiş imkanı sağlamaktadır.

Kapının açılması için herhangi bir fiziksel güce ihtiyaç duyulmamaktadır. Kullanım kolaylığı sağladığı için çoğu mekânda kullanımı yaygındır. Aynı zamanda mekânın estetik görünmesine katkı sağlamaktadır. Otomatik cam kapı sistemleri mekanlarda algılama özelliği sayesinde açılıp kapanma özelliği göstermektedir. Kontrol paneli sayesinde istenilen şekilde sabit kalma gibi özelliklere de sahip olmaktadır.

Otomatik Cam Kapı Tamiri

Otomatik Cam Kapı Özellikleri

Otomatik cam kapı özellikleri oldukça geniş olmaktadır. Birçok avantajlı kullanım imkânı sağlayan bu kapı sistemleri birçok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Otomatik cam kapı özellikleri teknik bakımdan kullanıcıların beklentilerini en üst seviyede tutmaktadır. Otomatik cam kapı özellikleri şu şekildedir:

  • Algılama özelliğine sahiptir. Kapıya yaklaşan nesneleri kızılötesi ışınlar ile algılayarak bilgiyi kontrol paneline göndermektedir.
  • Kapının nasıl çalışması gerektiğine kumanda ile karar vermeniz mümkün olmaktadır. (Tamamen kapalı ya da sürekli açık gibi)
  • Şık ve kullanışlı olması sebebiyle kurumsal alanlarda sık sık kullanılmaktadır.
  • Camdan üretiliyor olması sebebiyle mekanların görülebilmesini sağlamaktadır.
  • Bakımları yapıldıktan sonra uzun süre kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Fotoselli sisteme sahip olduğu için herhangi bir zarar teşkil etmemektedir.
  • Kullanılacak alana göre sadece yan tarafa ya da çift tarafa ayrılır şekilde üretilmektedir.

Otomatik Cam Kapı Fiyatları

Otomatik cam kapı sistemleri birçok avantajlı özelliklere sahip olmaktadır. Bu avantajlı özelliklere sahip olması nedeni ile birçok alanda tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı ve şık görüntüsü ile her mekanda kullanılabilmektedir. Kullanılan alanlarda ortamın dekorasyonunu da değiştirmektedir. Şık görüntüsü ve kullanışlı olması otomatik cam kapı kullanımını arttırmıştır. Otomatik cam kapı fiyatları ise çalışma sistemine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda kullanılacak mekân ölçüleri fiyatı belirleyen en önemli faktörler arasında olmaktadır. Net bir fiyat öğrenmek için kullanılacak alanın ölçülerinin belirlenmesi gerekmektedir.

Ücretsiz Soru Sor!

Diğer yazılarımıza göz attınız mı?