Panjur Tamiri

Panjur tamiri evleri, güneş, rüzgar, yağmur, kar gibi hava koşullarından korumak için tasarlanmıştır. Otomatik panjurlar hareketli, kısa, dar ve eğilimli yapıya sahip paletlerden oluşan bir sistemdir. Otomatik panjur sistemi son zamanlarda ihtiyaç halinde hemen hemen her evde kullanılmaya başlandı. Akıllı ev sistemlerinde tercih edilen bu ürünler mobil kumanda ile kolayca kontrol edilmektedir.

Otomatik panjur sistemini evinizde ya da iş yerlerinizde kolayca kullanabilirsiniz. Panjur sistemi ilk olarak dükkan, garaj gibi yerlerde kullanılmaya başlanmıştı. Ancak son yıllarda evlerde kullanımı da oldukça yaygınlaştı. Pratik çözümler sunan otomatik panjur sistemi oldukça kullanışlı olması sebebiyle çoğu evde tercih edilmeye başladı. Otomatik panjurlar otomasyon sistemi sayesinde uzaktan kumanda ya da buton ile kolayca kontrol edilebilir. Gelişen teknoloji ile tasarlanan bu panjurlar güneş kırıcı ve izolasyon özelliğine sahiptir.

Panjur Tamiri

Otomatik Panjur Güvenli Mi?

Otomatik panjur sistemi motor ile çalışmaktadır. Motorlu panjur sistemi içerisinde tüp sistemi bulunmaktadır. Tüp sistemi sayesinde panjur aşağı yukarı doğru hareket özelliğine sahip olmaktadır. Otomatik panjuru düğmesi sayesinde istediğiniz seviyeye getirmeniz mümkün olmaktadır. Son yıllarda artan hırsızlık vakaları bireyleri güvenlik önlemlerini arttırmaya zorlamıştır. Bu nedenle ev sahipleri hem işlevi çok hem de güvenlik sağlayan sistem arayışına girmiştir. Böylece ev sahipleri otomatik panjur sistemini tercih etmeye daha da yoğunlaşmıştır. Bunun sebebi otomatik panjurların birden çok işlevi olmasına dayanmaktadır.

Otomatik panjurlar hem görüntü açısından estetik yapıya sahiptir hem de oldukça sağlamdır. Otomatik panjur sistemleri ev ve iş yerleriniz için oldukça güven sağlamaktadır. Panjur sistemi her ne kadar yapıldığı sisteme bağlı kalsa da her türlü güvenlik işlevi görmektedir. Panjurlarda yapılan malzeme ve panjur tasarımı güvenlik faktörünü etkilemekte büyük rol oynamaktadır. Ancak panjurların görüntüsü bile hırsızlar için caydırıcı görev taşımaktadır. Özet olarak otomatik panjur sistemi güvenlik açısından çok büyük öneme sahiptir. Yapısı gereği darbe ve hasarlara karşı çok büyük dayanıklılık göstermektedir. Bu sayede hayati risk taşıyan durumlarda adeta güvenlik duvarı işlevi görmektedir. Otomatik panjur sistemlerinin güvenlik için tercih edilmesi de önerilmektedir.

Otomatik Panjur Fiyatları

Otomatik panjur sistemlerinin imalatı ve fiyatları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı belirlenmektedir. Otomatik panjur satışı yanında montaj hizmeti de ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır. Otomatik panjurlar tamamen özel ölçü üzerine üretim yapılmaktadır. Otomatik panjur fiyatını belirleyen en önemli faktör ölçüleridir. Ancak belirlenen ölçüler üzerine net bir fiyat belirlemek mümkün olmaktadır.

Panjur fiyatları hesaplanırken m2 ölçüleri baz alınır. Aynı zamanda panjur sistemi yapılırken üretimde kullanılan madde de fiyatı etkilemektedir. Otomatik panjur sistemleri kendi arasında farklı modellere ayrılmaktadır. Farklı modellerin her birinin kendine ait özelliği bulunur. Bu nedenle farklı özelliklere sahip otomatik panjurlar farklı şekilde fiyatlandırılması gerekmektedir.

Ücretsiz Soru Sor!

Diğer yazılarımıza göz attınız mı?