Hizmetlerimiz

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Otomatik kepenk sistemleri yaşam alanlarımızın güvenliği için olmazsa olmazdır. Aynı zamanda otomatik bir sisteme sahip olduğu için insanların hayatını kolaylaştırır. Bu tip kepenk sistemleri bir kontrol sistemi ile uzaktan açılıp kapatılır.

Otomatik panjur sistemi güvenliği sağlamak için çok önemli bir sistemdir. Mağazalara, işyerlerine, evlere, kapılara, pencerelere ve daha bir çok mekana uygulanabilen ve bir buton ile özel otomasyon yardımı ile hareket ettirilebilen bir sistemdir.

Endüstriyel kapılar sayesinde  maksimuma güvenliğe ulaşılmaktadır. Dış kapı, yüksek güvenlik yalıtımı sağlayan bir kapı türüdür. Korunan alanın ışıyan kısmına göre çeşitleri vardır.

Seksiyonel kapı, ısı yalıtımı ve güvenliği aynı anda sağlayan bir kapı çeşididir. Alanın soğuk ve sıcak hava akışını toz ve nemden korur. Olası olumsuz durumlara yani yangına veya kuvvetli rüzgarlara karşı dayanıklı bir yapıdadırlar.

Otomatik cam kapı sistemleri, giriş ve çıkışlarda kolay giriş ve çıkış için tasarlanmış sistemlerdir. Bu sistem kapı yapısına takılan sensörler ile sağlanmaktadır. Firma olarak bu sistemi verimli hale getiriyoruz.

Otomatik bahçe kapısı sayesinde girişleriniz daha kolay olacak ve alan daha güvenli olacaktır. Otomatik bahçe alıcısından uzaktan kumanda yoluyla açılıp kapatılabilen bir sistemdir.

Otomatik pergola açılıp kapanabilen bir sistemdir. Bu sistem genellikle çatı, teras gibi bölümler için tasarlanmıştır. Değişen iklimlerde habitatları faydalı hale getiren önemli bir sistemdir.

Otomatik kış bahçesi sayesinde yaşadığınız güvenlik sorunları artık geride kaldı. Aynı zamanda olumsuz dış hava koşulları olmadan kış bahçesinin rahatlatıcı etkisini hissetmeniz bizimle daha kolay olacaktır.

Garaj kapısı, sensörler sayesinde otomatik anahtarlarla açılan bir kapı çeşididir. Bu yüksek teknolojili garaj kapısı hayatı kolaylaştırıyor. Garaj kapısı, mülkün yüksek güvenliğini sağlar.

Fotoselli kapı sistemleri oldukça pratik bir uygulama sunar. Bu kapı sistemi birçok yerde yaygındır. Şıklığı ve hoş görünümü nedeniyle tercih edilmektedir. Uygulama alanları çok geniştir. Pek çok yerde tercih ve kullanımı arttı.

Kepenk Tamiri İstanbul

0 534 782 80 70