Hakkımızda

Otomatik Kepenk Tamiri

Biz Kimiz?

Üstün kepenk firmamız 1995 yılında kuruldu. Kurulmuş olduğu günden itibaren kepenk alanında müşterilerimize özenle hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini kendimize rehber edinmiş olarak firmamız kurulduğu yıldan itibaren bunun için çalışmaktayız. Firmamız kepenk üretiminde müşterilerini memnun etmek ve hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha arttırmak adına kullandığı ürünlerin kalitesini de arttırmaktadır. Yapmış olduğu kepenk sistemlerini kullanan müşteriler uzun yıllar hiçbir yıpranma yaşamamaktadır. Bu da ürün kalitesinden kaynaklanan bir durumdur.
Otomatik ve normal kepenk sistemleri olmak üzere her türlü kepenk konusunda işimizde usta olduğumuzdan eminiz. Müşterilerimizin bizi destekleyerek kepenk sistemleri yaptırmak isteyen herkese önermesinden dolayı da bunu anlamaktayız. Sizin de eğer dükkânınıza ya diğer tüm kepenk hizmeti takılabilen alanlarınıza yaptırmak istediğiniz kepenk sistemini firmamız olarak yapabiliriz. Beğenmediğiniz ya da onaylamadığınız bir durum yaşandığında ise firmamızla iletişime geçtiğiniz taktirde sorunlarınızın dakikalar içeresinde çözülmektedir. İstediğiniz kepenk sistemini firmamıza söyleyerek istediğiniz zamanı da söyleyip size en uygun kepenk sisteminin yapılmasını bekleyebilirsiniz.
Kepenk sistemi hazırlandıktan sonra firmamız tarafından kepengin takılacağı alana gelerek montaj işlemini gerçekleştirmekteyiz. Daha sonra yaptırmış olduğunuz kepenk sisteminin sorunsuz olarak çalıştığına emin olduktan sonra firmamızın bu konuda işi bitmektedir. Sizlere ise yaptırmış olduğunuz kepengin kullanım konforunu yaşamak kalmaktadır. Bu sistem sayesinde yaşam alanlarınızın güvenliği arttırılacaktır. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız mümkündür.