Gaziosmanpaşa Kepenk Tamiri

Gaziosmanpaşa otomatik kepenk tamiri işlemleri için uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sizlere 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamızdan profesyonel hizmet almak için ise müşteri temsilcimiz ile görüşme yapmanız yeterli olmaktadır. Görüşmeler esnasında vereceğiniz adrese en yakın ekiplerimiz sizlere yönlendirilerek gerekli bütün işlemler titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Otomatik kepenekler özellikle son dönemlerde en çok tercih edilen tasarımlardan biri olmaktadır. Bunun en temel nedeni ise manuel sistemlerdeki gibi insan gücüne ihtiyaç olmamasıdır. Bu da ofis, fabrika, depo, garaj, cafe, alışveriş merkezleri hatta velerde kullanılmaya başlamasını sağlamıştır. Bunun sonucunda ise servis ve bakım hizmeti ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Otomatik kepenk sistemlerinde Gaziosmanpaşa otomatik kepenk bakımı düzenli olarak yaptırılması oldukça önemlidir. Çünkü kepenk sistemlerinin çok sık kullanılması ve bakımının yapılmaması durumunda birçok arıza ile karşılaşılmaktadır. Bu arızaların öncesinde fark edilmemesi ve müdahale edilmemesi durumunda ise kepenk sisteminin bozulması gibi büyük arızalar ile karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bunun için de düzenli bakımların mutlaka yaptırılması gerekmektedir.

Beyoğlu Otomatik kepenk kullanıcılarının arıza yönelik başvurularında genellikle aynı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunları sıralamamız gerekirse;

  • Kepenk sisteminin çalışırken bir anda durması,
  • Kepenk kapaklarının eşit bir şekilde açılıp kapanmaması,
  • Kepenk sisteminin çalışırken hem motorundan hem de kapaklarından çok fazla ses çıkması,
  • Elektrik kesintisi sonrası kapanması,
  • Kumanda ile verilen komutlara geç geri dönüş yapması veya hiç geri dönüş yapmaması,
  • Kepenk aksesuarlarının çatlaması, kırılması veya kirlenmesi gibi durumlar en sık karşılaşılanları olmaktadır.

Gaziosmanpaşa Kepenk Servisi

Kepenk kullanıcılarının bu tarz arızaları fark etmesinden hemen sonra Eyüpsultan otomatik kepenk servisi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Böylelikle erken müdahale edilerek sorunun daha çok büyümesi gerekmektedir.

Firmamızda bulunan uzman ekiplerimiz tamirat işlemlerinde ilk aşamada arızanın nedenini araştırmaktadır. Arıza tespitinin tamamlanması ile birlikte de Gaziosmanpaşa otomatik kepenk fiyatları için müşterilerimize bilgi vermektedir. Bilgilendirme sonrasında müşterilerimizin onay vermesi ile de gerekli tamirat ve bakım onarım işlemleri kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Firma olarak Gaziosmanpaşa otomatik kepenk tamiri fiyatları belirlerken belli kriterlere bakarak fiyatlandırmayı gerçekleştirmekteyiz. Bu kriterler ise;

  • Arızanın nedeni
  • Arızanın büyüklüğü,
  • Tamirat işleminde kullanılacak olan malzemeler ve
  • Hizmet süresi olmaktadır.