Eyüpsultan Kepenk Servisi

Eyüpsultan otomatik kepenk tamiri için firmamız profesyonel ekibimiz ile günün her saatinde sizler için hazır beklemektedir. Bu anlamda da gündüz veya gece oluşan arızalarda herhangi bir mağduriyet yaşamadan bizlerden tamirat hizmeti almanız mümkündür. Bunun için ise telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız ve adres bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olmaktadır.

Kepenk sistemlerinin birçok tasarımı ve kullanım alanı olmaktadır. Bu anlamda da günümüzde fabrikalardan, ofislere, alışveriş merkezlerinden, evlere kadar birçok alanda kullanılabilecek yapıda kepenk sistemleri bulunmaktadır. Kullanım şekline ve tasarımına göre de çeşitli zamanlarda arızalar ile karşılaşmak mümkündür.

Her teknolojik alette olduğu gibi kepenk sistemlerinde de Eyüpsultan otomatik kepenk bakımı oldukça önemli olmaktadır. Düzenli olarak yapılacak olan bakım hizmetleri sayesinde hem arızalar öncesinde tespit edilebilmekte hem de kullanım ömrü uzatılmış olmaktadır. Bundan dolayı da kepenk sistemi kullanıcılarının profesyonellerin belirtmiş olduğu aralıklar da düzenli olarak bakım yaptırmaları gerekmektedir.

Oluşacak arızalar da ve bakım hizmetlerinde genellikle kullanıcıların aklına ilk gelen kriterlerden biri Eyüpsultan otomatik kepenk tamiri fiyatları olmaktadır. Firma olarak fiyatlarımızı her zaman müşterilerimizin bütçesine en uygun şekilde tasarlamaktadır. Bu tasarım esnasında da belli kriterleri göz önünde bulundurmaktayız. Kriterleri sıralamamız gerekirse;

 • Arızanın büyüklüğü,
 • Arızanın nedeni,
 • Tamirat işlemleri esnasında kullanılacak malzemeler,
 • Hizmet süresi,
 • Kepenk sisteminin çalışma şekli ve
 • Kepenk sisteminin büyüklüğü gibi unsurlar göz önünde tutulmaktadır.

Eyüpsultan Kepenk Tamiri

Eyüpsultan otomatik kepenk servisi ihtiyacı genellikle kepenk sisteminin çalışmayacak hale gelinceye kadar çoğu kişi fark etmemektedir. Fark edilse dahi çok fazla önemsenmemekte ve sonucunda büyük arızaların oluşmasına neden olunmaktadır. Esenyurt kepenk servisimiz için bizi arayın! Bu anlamda da kepenk sistemi kullanıcılarının bilinçli olması gerekmektedir.

Hangi model kepenk sistemi kullanılırsa kullanılsın ortalama olarak sistemde çıkacak olan arızalar belirli olmaktadır. Bu arızaları sıralamamız gerekirse;

 • Kepenk sistemi çalışırken motordan farklı seslerin duyulması,
 • Kepenk kapaklarının açılıp kapanırken eşit durmaması,
 • Kumanda veya buton ile verilen komuta karşılık vermemesi,
 • Elektrik kesintisi sonrası çalışmaması ve
 • Sistemin çalışırken bir anda durması gibi durumlarda servise başvurulmalıdır.

Firma olarak bizler ilk aşamada gerekli kontrolleri yaparak arızanın nerede olduğunu belirlemekteyiz. Sonrasında ise arızanın durumuna göre Eyüpsultan otomatik kepenk fiyatları belirleyerek müşterilerimize bilgi vermekteyiz. Onaylanması halinde de ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde arızaya müdahale ederek kepenk sisteminin eskisi gibi çalışmasını sağlamaktadır. Fatih otomatik kepenk tamiri için ekibimize ulaşın.