Fatih Kepenk Tamiri

Fatih otomatik kepenk tamiri firmaları arasında uzun yılların deneyimi ile müşterilerimize 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bundan dolayı da kepenk sistemlerinizde oluşabilecek her arızada sizlere yardımcı olmak için hazır bulunmaktayız. Hizmet talebi için ise müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek adres bilgilerinizi vermeniz yeterli olmaktadır. Kısa bir süre içerisinde ekiplerimiz bulunduğunuz alana gelerek arıza tespiti ve arıza giderme işlemini yapmaktadır.

Günümüzde kepenk sistemleri arasında en çok tercih edileni otomatik kepenk sistemleri olmaktadır. Bu anlamda da otomatik kepenk sistemleri evlerde, ofislerde, fabrikalarda, depolarda veya cafelerde birçok amaç için kullanılmaktadır. En çok tercih edilme nedeni ise güvenliği ve çevresel faktörlerden gelecek zararlardan korunmak olmaktadır.

Beşiktaş Otomatik kepenk sistemlerinin sıklıkla kullanılması ile birlikte ortaya arızalarda çıkmaktadır. Çünkü birçok kepenk sistemi kullanıcısı belli aralıklar ile Fatih otomatik kepenk bakımı yaptırmamaktadır. Bu gibi durumlarda da arızalar ilk aşamada fark edilmemekte ve daha sonrasında sistemin çalışmasını engelleyecek kadar büyümektedir. Kepenk sisteminin bir anda çalışmayı durdurması ile de servis arayışına girilmektedir.

Fatih otomatik kepenk servisi firması olarak bizler bu aşamada müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Böylelikle ekiplerimiz kısa bir süre içerisinde gerekli hizmetleri vererek arızayı gidermektedir. Güvenlik sorunu da bu şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Fatih Kepenek Servisi

Kepenk sistemlerinde kullanım süresinin artması ile birlikte arızaların ortaya çıkması mümkündür. Bu arızalar ile birlikte de her kullanıcının aklına Fatih otomatik kepenk tamiri fiyatları nelerdir sorusu gelmektedir. Çünkü oluşan arızalar beklenmedik zamanlarda meydana gelmektedir. Var olan arızaları ise göz ardı etmemek oldukça önemlidir. Otomatik kepenk sistemlerinde oluşabilecek arızalar şunlardır;

  • Kepenk sisteminin çalışırken bir anda duraksaması,
  • Çalışma esnasında hem motordan hem de kepenk aksesuarlarından çok ses gelmesi,
  • Verilen komuta uygun hareket etmemesi,
  • Kepenk kapaklarının eşit bir şekilde açılıp kapanmaması ve
  • Kepenk motorundan yüksek sesin çıkması en çok karşılaşılan arızalardan olmaktadır.

Firma olarak bizler ise ilk aşamada arıza nedenini bulmaya çalışmaktayız. Arıza tespiti sonrasında ise Esenler otomatik kepenk fiyatları belirlenerek müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız. Müşterimizin onayından sonra ise tamirat işlemi gerçekleştirilerek kepenk sisteminin eskisi gibi çalışmasını sağlamaktayız.