Ümraniye Kepenk Tamiri

Ümraniye otomatik kepenk tamiri firması olarak yılların vermiş olduğu deneyimli ustalarımız ile sizlere 7/24 profesyonel hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz uygun fiyatlı olup mağduriyetinizi kısa sürede çözüme kavuşturmanız ilk hedefimiz olmaktadır. Bu anlamda da bizlerden hizmet almak için firma iletişim numaramızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Kepenklerde oluşan arızalar özellikle de son yıllarda artmıştır. Bunun en temel nedeni ise kepenk sistemi kullanıcılarının Ümraniye otomatik kepenk bakımı hizmetini almamalarıdır. Düzenli aralıklar ile yapılmayan bakım hizmetleri ise çoğu zaman arızaların tespit edilmemesine neden olmasından dolayı sistemi bozmaktadır. Sonucunda da tamirat işlemi almak zorunda kalınmaktadır.

Bakım hizmetleri esnasında profesyonel ekibimiz Göktürk kepenk tamiri işlemleri için öncelik olarak müşteriyi dinlemektedir. Böylelikle de sorunun nerde olduğunu ilk aşamada tespit etmeye başlamaktadır. Daha sonrasında ise parçaları kontrol ederek arıza tespiti gerçekleştirmektedir.

Otomatik kepenk sistemlerinde en çok karşılaşılan arıza türlerinden biri motorun çalışırken yüksek ses çıkarması olmaktadır. Motorlar belli bir ses düzeyine kadar çalışma esnasında çıkmaktadır. Ancak ekstra yüksek sesin çıkması servise ihtiyaç duyulduğu anlamına gelebilmektedir.

Motorun sesinin yanı sıra kepenk kapaklarının eşit bir şekilde açılıp kapanmaması, kumanda ile verilen komuta geç cevap verilmesi, kepenk kapaklarından çalışırken ses çıkarması gibi durumlar da arıza olduğunu göstermektedir. Bunlardan herhangi birinin fark edilmesi durumunda ise hemen Sarıyer otomatik kepenk servisi ile iletişime geçilmelidir.

Ümraniye Kepenk Servisi

Arızalar ile birlikte kepenk kullanıcıları Ümraniye otomatik kepenk tamiri fiyatları ve maliyetlerini merak etmektedir. Beklenmedik anda çıkan bu sorunun ne kadar bir miktara mal olacağı düşünülmektedir. Bundan dolayı da firmamız arandığında ilk olarak tamirat fiyatı sorulmaktadır.

Firma olarak Ümraniye otomatik kepenk fiyatları hakkında görüşmelerimizde net bir bilgi vermemiz mümkün olmamaktadır. Çünkü arıza hakkında bir bilgimiz olmamaktadır. Bunun için ekiplerimiz alana giderek kepengin durumunu ve arızayı tespit etmesi gerekmektedir.

Arızanın büyüklüğüne, arızanın nedenine, kepenk sisteminin büyüklüğüne, ana maddesine, tamirat işlemlerinde kullanılacak olan malzemelere ve hizmet süresine göre fiyatlar değişmektedir. Ekiplerimiz arıza tespit çalışmasını bitirdikten sonra sizlere fiyat bilgisi vermektedir. Onaylamanız durumunda ise arıza tamirat işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.