Göktürk Kepenk Tamiri

Göktürk otomatik kepenk tamiri hizmetini firma olarak profesyonel ekibimiz ile 7/24 kesintisiz bir şekilde sunmaktayız. Oluşabilecek her arızada ise bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız yeterli olmaktadır. Vermiş olduğunuz adrese en yakın ekiplerimiz yönlendirilerek arıza tespit ve arıza giderme işlemleri kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Kepenk sistemleri son yıllarda hem güvenlik hem de çevresel şartlardan korunma anlamında birçok sektörde kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle de otomatik kepenk sistemlerinin ortaya çıkması ile birlikte daha sık tercih edilmektedir. Bu anlamda da evlerde, alış veriş merkezlerinde, depolarda, ofislerde ve fabrikalarda kullanılmaktadır.

Kepenk sistemleri kullanılacak olan alana ve şekline göre birçok modeli bulunmaktadır. Hangi model kullanılırsa kullanılsın mutlaka Göktürk otomatik kepenk bakımı yaptırılması gerekmektedir. Yaptırılacak olan bu bakımlar sayesinde oluşabilecek birçok arızanın önüne geçilmesi mümkündür. Bununla birlikte de kepenk sisteminin kullanım ömrü de uzamaktadır.

Sarıyer kepenk tamiri ne zaman ihtiyaç duyulacağı birçok kişi tarafından bilinmemektedir. Çünkü kepenk sisteminin arıza olarak yapmış olduğu tepkiler çoğu zaman normal karşılanmaktadır. Ancak şu durumlar ile karşılaşıldığında mutlaka servise başvurulmalıdır;

  • Kepenk sistemi açılıp kapanırken çok yüksek ses çıkarması,
  • Kepenk kapakları açılıp kapanırken yamuk hareket etmesi,
  • Kumanda ile verilen komutu geç algılaması,
  • Kepenk motorundan yüksek ses çıkması.

Göktürk Kepenek Servisi

Ümraniye kepenk tamiri işlemleri için alanında profesyonel kişiler ile çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü yapılacak olan işlemlerde arıza nedeninin gerçek sebebini bulmak deneyim istemektedir. Bizler de firma olarak profesyonel ekibimiz ile uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz.

Göktürk otomatik kepenk servisi için müşterilerimiz bizi aradığında ilk sordukları sorulardan biri fiyatlar olmaktadır. Bunun en temel nedeni ise kepenklerde beklenmedik zamanda ortaya çıkan bu arızanın ne kadar maliyeti olacağıdır.

Göktürk otomatik kepenk tamiri fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü ekiplerimiz öncesinde arıza tespit çalışmaları yapması gerekmektedir. Bu aşamada da;

  • Arızanın büyüklüğü,
  • Arızanın nedeni,
  • Kepenk büyüklüğü ve ham maddesi,
  • Tamirat işleminde kullanılacak olan malzemeler ve
  • Hizmet süresi gibi detaylar göz önünde bulundurularak Göktürk otomatik kepenk fiyatları