Silivri Kepenk Servisi

Firmamız Silivri otomatik kepenk servisi alanında günün her saatinde uzman ekibimiz ile sizlere hizmet sunmak için hazır beklemektedir. Özellikle de geceleri oluşan mağduriyetlerde kısa bir süre içerisinde alana gelerek gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir. Bunun için ise 7/24 açık olan müşteri temsilcilerimize gerekli bilgilerinizi vermeniz yeterli olmaktadır.

Kepenk sistemleri günümüzde birçok farklı modele sahip olmaktadır. Hangi model kullanılırsa kullanılsın, hangi alanda tercih edilirse edilsin belli aralıklar ile mutlaka Silivri otomatik kepenk bakımı yaptırılması gerekmektedir. Bunun en temel nedeni ise hem oluşacak arızaları önceden tespit etmek hem de kepenk sisteminin kullanım ömrünü uzatmak olmaktadır.

Birçok kepenk kullanıcısı genellikle Silivri otomatik kepenk tamiri hizmeti veren firmalar ile hangi aşamada görüşüleceğini bilmemektedir. Ancak kepenkte fark edilen herhangi bir durumda mutlaka servisler ile görüşülmeli ve beklenmemesi gerekmektedir. Özellikle de şu durumlarda en kısa sürede hizmet alınmalıdır;

  • Kepenk sistemi çalışırken motorundan veya kapaklarından yüksek ses çıkarması,
  • Kepenk kapaklarının eşit bir şekilde açılmaması veya açılırken bir anda durması,
  • Kepenk sisteminin kumandadan verilen komutlara anında cevap vermemesi,
  • Elektrik kesintilerinden sonra kepenk sisteminin belli bir süre durması,
  • Kepenk sisteminin kirlenmesi, tozlanması veya çamurlanması gibi durumlarda mutlaka Zeytinburnu kepenk tamiri hizmeti alınması gerekmektedir.

Silivri Kepenk Tamiri

Kepenk sistemlerinde oluşan birçok arızanın nedeni tam olarak bilinmesi mümkün olmamaktadır. Arızaların çıkma nedeni bazen kullanıcıların hatası olabilmekte bazen de çevresel koşullara bağlı bu durum ortaya çıkmaktadır. Arızanın fark edilmesi ile birlikte de birçok kepenk kullanıcısının aklına Silivri otomatik kepenk tamiri fiyatları nedir sorusu gelmektedir. Çünkü bu tarz durumlar beklenmedik zamanlarda meydana gelmektedir.

Silivri otomatik kepenk fiyatları belirlenirken belli kriterlere bakılarak müşterilere bilgi verilmektedir. Bu kriterleri sıralamamız gerekirse;

  • Kepenk sisteminin büyüklüğü,
  • Kepenkte oluşan arızanın nedeni,
  • Kepenkte oluşan arızanın büyüklüğü,
  • Tamirat işleminde kullanılacak olan malzemeler veya
  • Hizmet süresi gibi etkenlere bakılmaktadır.

Arıza tespit çalışmasının yapılmasından sonra ise ekiplerimiz sizlere fiyatlar konusunda bilgi vermektedir. Fiyata onay vermeniz durumunda ise Ümraniye kepenk tamiri işlemini kısa bir süre içerisinde tamamlayarak kepenk çalışır hale getirilmektedir.