Güngören Kepenk Tamiri

Firmamız Güngören otomatik kepenk tamiri hizmetleri için uzman ekiplerimizi 7/24 hazır bekletmektedir. Böylelikle de sizlerin mağduriyet yaşamasını engelleyerek oluşan arızalara kısa bir süre içerisinde müdahale edilmesini sağlamaktadır. Bunun için ise günün her saatinde açık olarak müşteri destek hattımıza ulaşmanız yeterli olmaktadır. Bilgilerinizi verdikten sonra sizlere en yakın ekiplerimiz yönlendirilerek gerekli bakım, onarım ve tamirat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Güvenlik amacı ile son yıllarda en çok tercih edilen sistemlerden biri otomatik kepenk sistemleri olmaktadır. Tasarımı, kullanım şekli ve kullanılacak olan alana göre birçok çeşidi bulunmaktadır. Sizlere en uygunu seçilerek montajı tamamlandıktan sonra gönül rahatlığı ile kullanım gerçekleştirmek mümkündür.

Otomatik kepenklerde kullanım sıklığına ve kullanım şekline göre zamanla birçok arıza çıkması mümkündür. Bu arızaların öncesinde tespit edilerek müdahalelerinin yapılması ise oldukça önemlidir. Bunun için ise alanında uzman ve profesyonel ekipmanlara sahip Güngören otomatik kepenk servisi ile çalışılması gerekmektedir.

Gaziosmanpaşa otomatik kepenk bakımı hizmetlerinin uzman kişiler tarafından yapımı oldukça önemlidir. Çünkü arızanın ana kaynağını bulmak ve ona yönelik işlem gerçekleştirmek profesyonellerin işi olmaktadır. Bundan dolayı da bizler uzun yılların deneyimi ve son teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için hazır olmaktayız.

Güngören Kepenek Servisi

Genellikle birçok kepenk kullanıcısı kepenk sistemlerinde oluşan arızaları fark edememektedir. Bundan dolayı da bakım hizmetleri almak oldukça önemlidir. Ancak bazı arızalar gözle görülmekte ve hızlı bir şekilde müdahale gerektirmektedir. Bu arızaları sıralamamız gerekirse de;

  • Kepenk sistemi çalışırken çok fazla ses çıkarması,
  • Kepenk motorunun farklı sesler çıkarması,
  • Kumanda veya buton ile verilen komutlara karşı geç cevap vermesi,
  • Kepenk kapaklarının açılırken veya kapanırken eşit bir şekilde yönlendirilmemesi,
  • Kepenk sisteminin çalışırken bir anda durması arızalar arasında en çok karşılaşılanları olmaktadır.

Arızaların ortaya çıkması ile birlikte genellikle kullanıcıların aklına ilk aşama da Esenyurt otomatik kepenk tamiri fiyatları nelerdir veya nasıl belirlenir sorusu gelmektedir. Firma olarak bizler bu aşama da ilk olarak arıza tespit işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Arızanın tespitinin yapılmasından sonra ise firma olarak müşterilerimize Güngören otomatik kepenk fiyatları hakkında bilgi vermekteyiz. Müşterilerimizin fiyatı onaylaması durumunda ise kısa bir süre içerisinde onarım işlemlerini tamamlayarak kepenk sisteminin arızasını profesyonel bir şekilde gidermekteyiz.